Hlavní myšlenky Autoškoly jinak!

Moderní učebna a výuka teorie
Teorie vychází z několikaleté praxe zkušených instruktorů, nejde pouze o čtení pravidel a zákona. Součástí výuky jsou i nadstandardní témata jako infotainment v moderních automobilech, smart cities, elektromobilita, ale i základní technika pro každodenní použití.

Emoce z řízení automobilu
Výuka probíhá vozem Ford Mustang 5.0 V8 s manuálním řazením vylepšeným pomocí homologovaných performance a tuning komponentů. Studenti se tak naučí ovládat výkonný automobil a lépe pak zvládají běžné i nečekané dopravní situace.

Umění bezpečně ovládat automobil
Nejde pouze o absolvování kurzu a získání řidičského oprávnění, ale o výuku kvalitního a bezpečného ovládání moderních automobilů nad rámec běžné legislativy jak v době kurzu, tak i v rámci následného vzdělávání po jeho ukončení.

Co student v základním kurzu Autoškoly jinak! získá

Praktické jízdy s upraveným automobilem Ford Mustang
Praktické jízdy studenti absolvují s vylepšeným vozidlem Ford Mustang V8 s manuálním řazením. Získají tak dovednosti v řízení moderního výkonného automobilu přímo v autoškole.

Následné vzdělávání
V rámci školného obdrží student poukaz na slevu 50 % pro účast na třech akcích Track&Safety v rámci následujících tří let (1x ročně). Zde se zdokonalí v ovládání svého vlastního automobilu ve většině situací, se kterými se v běžném provozu můžeme setkat.

Beseda s dopravním psychologem
V rámci teorie je uskutečněna beseda s dopravním psychologem, který studentům vysvětlí vliv psychiky na bezpečnou jízdu za volantem.

Zážitkové jízdy s automobilem Ford Mustang
V rámci akcí Track&Safety si může každý absolvent na některém z polygonů vyzkoušet jízdu s Fordem Mustang, se kterým absolvoval v autoškole běžné praktické jízdy.

Technika a údržba moderního automobilu
Součástí výuky je i návštěva specializovaného servisu, kde je studentům představen automobil po technické stránce.

Klub Autoškola života

Každý student se stane zdarma členem Autoklubu ČR v rámci projektu Autoškola života.

Beseda s instruktorem bezpečné a sportovní jízdy
Studenti se zúčastní besedy s profesionálním lektorem bezpečné a sportovní jízdy, který studentům představí správné postupy pro zdolání krizových situací v silničním provozu.

Beseda s osobností motorsportu
Neformální setkání se závodním jezdcem nebo jinou osobností motorsportu, která ukáže umění ovládat automobil ze strany sportovního profesionála.

Zdravověda
Setkání se záchranáři, poskytnutí první pomoci pro záchranu života, skutečné příběhy ze života.

Co student v rámci Autoškoly jinak! získá navíc

Vstupenky na výstavy
Čtyři vstupenky na motoristické výstavy v České republice.

Předplatné časopisu
Roční předplatné na motoristický časopis.

BSR Stage1 tuningový kit
Sleva na zvýšení výkonu motoru u předního světového úpravce BSR.

P1 Nutrition
Doplněk stravy pro zvýšení koncentrace při jízdě automobilem.