Finální design Fordu Mustang v Autoškole jinak

Finální design Fordu Mustang v Autoškole jinak

Občas se vám stane, že vše je naplánované, ale ono to stejně nevyjde. U nás to např. bylo tak, že jsme měli objednané bílé auto, ale nakonec jsme rádi za červené. Naštěstí jsou dnes polepy aut na tak vysoké úrovni, že to na první pohled málokdo pozná 🙂

Nejprve došlo k takzvanému celopolepu bílou fólií a pak o doplnění log a dalších grafik v podobě řezané fólie.

Pokud se vám polep líbí a rádi byste se s autem svezli, máte několik možností. Pokud ještě nevlastníte řidičské oprávnění, můžete se stát studentem autoškoly nebo se zúčastnit jízdy s Fordem Mustang pro juniory. Tedy pro všechny osoby starší 15 let, které ještě nevlastní řidičské oprávnění. Přihlásit do autoškoly se můžete zde a jízdy pro juniory získáte po zakoupení poukazu, který může sloužit i jako skvělý dárek.

Děkujeme partnerům za spolupráci.

Dodavatel materiálů pro celopolep:
INTEGART CZ s.r.o.
Čestlice č.p. 289, 251 01 Praha – Čestlice
David Vacek
Obchodní manažer pro Čechy
E-mail: david.vacek@integart.cz
Tel.: +420 720 941 434

Realizace celopolepu:
Marek Vaňha
Tel.: +420 606 463 918

Materiál pro řezanou grafiku:
Go4print, s.r.o.
www.go4print.eu
Tel.: +420 608 320 336

Realizace polepu:
Josef Schejbal
Tel.: +420 777 306 406