Podnikejte s námi

Uvažujete o podnikání v oboru autoškolství a nevíte jak začít? S námi to budete mít jednodušší a s menšími riziky. Předáme vám kompletní know-how k provozování moderní autoškoly s nadstandardními službami a vy se budete moci plně věnovat vzdělávání vašich studentů.

Co vám nabízíme

Přípravu a financování automobilu Ford Mustang pro praktické jízdy

Jedním z hlavních bodů výuky v Autoškole jinak je kvalitní vozový park, který umožní studentům naučit se ovládat i výkonný automobil a být tak více připravený pro vstup do reálného provozu 21. století.

Manuál pro firemní komunikaci

S námi nemusíte řešit logo, vývěsní štít nebo podobu inzerátu. Vše je již připravené a my vám pouze doplníme vaši firmu do všech materiálů.

Podklady pro výuku teorie včetně lekcí zaměřených na moderní technologie

Moderní automobily mají často nadstandardní výbavu v podobě asistentů, infotainmentu, prvků pro aktivní i pasivní bezpečnost. Abyste je mohli správně využívat, musíte je znát a umět ovládat.

Propagace, reklama a marketing

Zajistíme vám propagaci na úrovni výstav, tištěných i on-line médií. Všude budete uvedeni jako partner pro daný region a studenti vás snadno najdou.

Podmínky pro následné vzdělávání studentů na akcích Track&Safety

Důležitým bodem pro umění ovládat automobil je zažít krizové situace v reálném, ale bezpečném prostředí. Pod vedením zkušených lektorů naučíme vaše studenty tyto okamžiky zvládat a správně řešit.

Legislativa a technická podpora

Pomůžeme vám se založením firmy i další legislativou. Váš vozový park vybavíme moderními technologiemi, abyste podnikali efektivně.