V Autoškole jinak máme klimatizovaná sedadla

U nás se ani nezapotíte

Teplé počasí většinou znamená, že v autě bez klimatizace je opravdu horko. Naštěstí je dnes většina vozidel vybavena manuální, v lepším případě automatickou klimatizací, která tento stav výrazně zlepšuje. Ani jedna ale nedokáže zabránit nepříjemnému opocení v místech, kde se vaše tělo a oblečení dotýkají sedadla a i po krátké cestě máte nepříjemný pocit z mokrých zad. U nás je tomu jinak....

Autoškola v Mustangu už není jen sen!

Autoškola v Mustangu už není jen sen

Mustang byl sen naší nové žačky. Autoškola v Mustangu už není jen sen. Sledujte nás a uvidíte, jak nám to společně jde. Těšíme se na vás.

Kondiční jízda Ford Mustang Autoškola jinak

Kondiční jízda s Ford Mustang je opravdový zážitek

Kondiční jízdu si mnozí představují jako nutné zlo pro úspěšné zvládnutí praktické závěrečné zkoušky nebo postupné získávání jistoty pro návrat do provozu po delší době. Stejně tak to ale může být skvělý zážitek, splněný sen a třeba krásný dárek. Pokud máte zájem o dárkový poukaz, stačí on-line objednat. Nebo se rovnou přihlásit a domluvit termín jízdy

Kondiční jízda Ford Mustang Autoškola jinak

Kondiční jízda Mustangem je vhodná pro každého

Co nás opravdu baví, je učit lidi řídit auta. Myslíme si, že ovládat výkonný vůz je dobrý předpoklad pro zvládnutí i těch méně výkonných. Že se jedná především o pochopení, jak je důležité za volantem přemýšlet a nepřeceňovat sebe ani automobil. Kondiční jízdy s Ford Mustang 5.0 V8 s manuálním řazením jsou v našem případě určeny opravdu pro každého, protože automobil má...

Ford Mustang Autoškola jinak

Autoškola jinak se znovu otevírá pro své studenty

4. května se opět otevře naše autoškola. Ford Mustang pro praktické jízdy i učebna pro výuku teorie budou hygienicky čisté, abychom splnili všechna aktuální pravidla pro provoz autoškol. Na tom pracujeme ve spolupráci s projektem Bezpečná provozovna. Více informací o nabídce projektu najdete zde.

Autoškola jinak

Track&Safety nejen pro absolventy, ale také pro netrpělivé čekatele

Na letošním prvním kole Track&Safety na Autodromu Most se představil znovu projekt Autoškola jinak. Bylo možné vyzkoušet automobil pro praktický výcvik v podobě Fordu Mustang 5.0 V8 nebo popovídat o zajímavé náplni výuky teorie i praxe. Svoji první zkušenost na okruhu získal také Adam Špaček, který za pár týdnů nastoupí do Autoškoly jinak a po 3 měsících získá řidičské oprávnění. Kromě jízdy na závodním...

Ford Mustang Autoškola jinak

Autoškola jinak na Autodromu Most

5. prosince jsme se zúčastnili akce Track&Safety, kde jsme všem zájemcům odprezentovali prijekt autoškoly a také vlastnosti automobilu Ford Mustang 5.0 V8 v úpravě s pedály na místě instruktora. Vyzkoušel si ho také juniorský mistr Evropy v Rallye Filip Mareš, který nám všem ukázal, jak daleko jsou technické limity takového vozu. Ty u nás při výuce v autoškole sice nikdy nedosáhnete, ale...

Ford Mustang Autoškola jinak

Ford Mustang v Autoškole jinak

Ford Mustang 5.0 je nyní kompletně připravený pro praktické i kondiční jízdy v Autoškole jinak. Kromě nového kabátu jsou nainstalovány také druhé pedály s certifikací pro tento konkrétní model.

Autoškola jinak s Fordem Mustang

Svezeme vás Fordem Mustang

První termíny v roce 2020 se začínají plnit. Pro všechny z vás, kteří se přihlásíte do Autoškoly jinak ještě v roce 2019 a vyberete si některý z kurzů v roce 2020, máme připravený bonus navíc – svezení s Fordem Mustang jen pro vás. Můžeme se sejít třeba před vaší školou nebo zaměstnáním a odvézt vás domů. Zažijete tak příjemný pocit z jízdy s Fordem Mustang 5.0...

Finální design Fordu Mustang v Autoškole jinak

Finální design Fordu Mustang v Autoškole jinak

Občas se vám stane, že vše je naplánované, ale ono to stejně nevyjde. U nás to např. bylo tak, že jsme měli objednané bílé auto, ale nakonec jsme rádi za červené. Naštěstí jsou dnes polepy aut na tak vysoké úrovni, že to na první pohled málokdo pozná 🙂 Nejprve došlo k takzvanému celopolepu bílou fólií a pak o doplnění log a dalších grafik...