Kondiční jízda Ford Mustang Autoškola jinak

Kondiční jízda Mustangem je vhodná pro každého

Co nás opravdu baví, je učit lidi řídit auta. Myslíme si, že ovládat výkonný vůz je dobrý předpoklad pro zvládnutí i těch méně výkonných. Že se jedná především o pochopení, jak je důležité za volantem přemýšlet a nepřeceňovat sebe ani automobil. Kondiční jízdy s Ford Mustang 5.0 V8 s manuálním řazením jsou v našem případě určeny opravdu pro každého, protože automobil má...

Ford Mustang Autoškola jinak

Autoškola jinak se znovu otevírá pro své studenty

4. května se opět otevře naše autoškola. Ford Mustang pro praktické jízdy i učebna pro výuku teorie budou hygienicky čisté, abychom splnili všechna aktuální pravidla pro provoz autoškol. Na tom pracujeme ve spolupráci s projektem Bezpečná provozovna. Více informací o nabídce projektu najdete zde.

Autoškola jinak

Track&Safety nejen pro absolventy, ale také pro netrpělivé čekatele

Na letošním prvním kole Track&Safety na Autodromu Most se představil znovu projekt Autoškola jinak. Bylo možné vyzkoušet automobil pro praktický výcvik v podobě Fordu Mustang 5.0 V8 nebo popovídat o zajímavé náplni výuky teorie i praxe. Svoji první zkušenost na okruhu získal také Adam Špaček, který za pár týdnů nastoupí do Autoškoly jinak a po 3 měsících získá řidičské oprávnění. Kromě jízdy na závodním...

Ford Mustang Autoškola jinak

Autoškola jinak na Autodromu Most

5. prosince jsme se zúčastnili akce Track&Safety, kde jsme všem zájemcům odprezentovali prijekt autoškoly a také vlastnosti automobilu Ford Mustang 5.0 V8 v úpravě s pedály na místě instruktora. Vyzkoušel si ho také juniorský mistr Evropy v Rallye Filip Mareš, který nám všem ukázal, jak daleko jsou technické limity takového vozu. Ty u nás při výuce v autoškole sice nikdy nedosáhnete, ale...

Ford Mustang Autoškola jinak

Ford Mustang v Autoškole jinak

Ford Mustang 5.0 je nyní kompletně připravený pro praktické i kondiční jízdy v Autoškole jinak. Kromě nového kabátu jsou nainstalovány také druhé pedály s certifikací pro tento konkrétní model.

Autoškola jinak s Fordem Mustang

Svezeme vás Fordem Mustang

První termíny v roce 2020 se začínají plnit. Pro všechny z vás, kteří se přihlásíte do Autoškoly jinak ještě v roce 2019 a vyberete si některý z kurzů v roce 2020, máme připravený bonus navíc – svezení s Fordem Mustang jen pro vás. Můžeme se sejít třeba před vaší školou nebo zaměstnáním a odvézt vás domů. Zažijete tak příjemný pocit z jízdy s Fordem Mustang 5.0...

Finální design Fordu Mustang v Autoškole jinak

Finální design Fordu Mustang v Autoškole jinak

Občas se vám stane, že vše je naplánované, ale ono to stejně nevyjde. U nás to např. bylo tak, že jsme měli objednané bílé auto, ale nakonec jsme rádi za červené. Naštěstí jsou dnes polepy aut na tak vysoké úrovni, že to na první pohled málokdo pozná 🙂 Nejprve došlo k takzvanému celopolepu bílou fólií a pak o doplnění log a dalších grafik...

Autoškola jinak vystavovala na výstavě Racing Expo

Vystavovali jsme na výstavě Racing Expo

Ve dnech 8. až 10. listopadu se konal 3. ročník výstavy Racing Expo. Úžasné představení moderní závodní techniky přilákalo tisíce návštěvníků a mezi nimi i stovky studentů a mladých lidí, kteří uvažují o absolvování autoškoly a zisku řidičského oprávnění. Nabídka Autoškoly jinak se stala pro mnoho z nich velice zajímavou a odešli buď s některým z dárkových poukazů nebo s přeběžnou rezervací kompletního kurzu autoškoly....

Autoškola jinak

Jak zvolit správnou autoškolu

Autoškola by měla z velké části připravit absolventy a tedy nové řidiče na nejdůležitější úskalí, která je budou čekat na komunikacích. O tom, že tomu tak není, nasvědčuje i jen letmý pohled do statistik, kde mladí a začínající řidiči patří ke skupině s poměrně vysokou nehodovostí. Mladí řidiči způsobují častěji dopravní nehody především v důsledku nepozornosti, nezkušenosti a také díky vysoké nebo nepřiměřené rychlosti. Podle...

První účastníci Track&Safety Junior

První účastníci Track&Safety Junior

Na výstavě Racing Expo jsme představili nejen Autoškolu jinak, ale ve spolupráci s projektem Tuning bezpečně také aktivity Track&Safety a Track&Safety Junior. Poslední jmenovaná je určena pro všechny osoby starší 15 let, které nevlastní řidičský průkaz a přesto mají zájem řídit Ford Mustang V8. Ten je zajímavý mimo jiné tím, že má pedály také na místě spolujezdce a pod vedením...