Track&Safety nejen pro absolventy, ale také pro netrpělivé čekatele

Autoškola jinak

Na letošním prvním kole Track&Safety na Autodromu Most se představil znovu projekt Autoškola jinak. Bylo možné vyzkoušet automobil pro praktický výcvik v podobě Fordu Mustang 5.0 V8 nebo popovídat o zajímavé náplni výuky teorie i praxe. Svoji první zkušenost na okruhu získal také Adam Špaček, který za pár týdnů nastoupí do Autoškoly jinak a po 3 měsících získá řidičské oprávnění. Kromě jízdy na závodním okruhu několika zajímavými vozy (pouze na místě spolujezdce) si mohl vyzkoušet také první jízdy za volantem našeho Fordu Mustang. Ten je jediným Mustangem v ČR, který má pedály i na místě spolujezdce, a jízda spolu s instruktorem je tak naprosto bezpečná i pro úplné začátečníky. To umožňuje také nabídnout tuto zajímavou zkušenost všem, kterým už bylo 15 let.